کیسه زباله صنعتی | پاک پلاست نیلگون

کیسه زباله صنعتی

عرضه کننده انواع کیسه زباله صنعتی به صورت فله و بسته بندی
امکان فروش در ابعاد و ضخامت سفارشی مشتری
امکان ارسال به سراسر کشور
برای استعلام قیمت کیسه زباله صنعتی و خرید با ما در پاک پلاست نیلگون تماس حاصل فرمائید.

کیسه زباله صنعتی در پاک پلاست نیلگون

کیسه زباله صنعتی که از ابعاد بزرگی برخوردار است, برای مصارف ضایعات و دورریز های انواع کارخانه جات و صنایع مختلف که شامل انواع فلزات, مواد شیمیایی و اقسام مواد پلاستیکی می باشد, به کار میرود. به همین علت جنس پلاستیک زباله صنعتی و ضخامت آن باید به نحوی باشد که کیسه به آسانی دچار خرابی, پارگی و آسیب نگردد.به همین علت برای افزایش مقاومت و مستحکم تر شدن این کیسه ها این محصولات با نایلکس قابل تولید می باشند.

امروزه به علت رشد جمعیت و رشد صنایع مختلف تولید انواع زباله های صنعتی افزایش یافته از همین رو میزان استفاده از کیسه زباله های صنعتی نیز افزایش پیدا کرده است.این کیسه ها برای حمل, نگهداری و دفع ضایعات صنعتی به کار میرود. اگر چه این کیسه ها برای دفع زباله تولید و عرضه میگردد اما به صورت معمول از آن ها در کلنیک ها , ادارات دولتی و … به کار میرود. با ما در پاک پلاست نیلگون که عرضه کننده انواع کیسه زباله اعم از پلاستیک زباله کیلویی که شامل کیسه زباله 25 کیلویی می باشد همراه باشید تا به بررسی کامل این موضوعات بپردازیم.

خرید عمده کیسه زباله صنعتی با بهترین قیمت

برای خرید با بهترین قیمت تنها کافیست با کارشناسان ما در پاک پلاست نیلگون تماس بگیرید.

کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی و معرفی آن

کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته شده است. ما در این مقاله به بررسی اهمیت استفاده از کیسه های زباله رولی برای مصارف صنعتی پرداخته ایم. کیسه زباله رولی که تولید شده از بهترین مواد اولیه پتروشمی می باشد یکی از ابزار های موثر برای زباله های صنعتی و ساختمانی می باشد. این کیسه ها برای زباله های صنعتی بزرگ و سنگین مورد استفاده قرار میگیرد.

علاوه بر آن این کیسه زباله رولی مناسب جمع آوری زباله های صنعتی با با ایجاد امکان انقال اسان زباله به مراکز دفن از کارایی زیادی برخوردار می باشد. ما در این مقاله به بررسی کامل کیسه های زباله رولی و کاربرد آن در صنایع پرداخته ایم. با پاک پلاست نیلگون که عرضه کننده انواع کیسه زباله اعم از کیسه زباله رولی و همچنین کیسه زباله صنعتی می باشد در ادامه همراه باشید.

کیسه زباله صنعتی و ویژگی های آن

کیسه زباله هایی که برای کاربردهای صنعتی به کار می روند با کیسه زباله هایی که کاربرد خانگی دارند از لحاظ ابعاد, ضخامت و استحکام تفاوت هایی با یکدیگر دارند: پلاستیک های زباله صنعتی به علت اینکه از کاربرد خاصی برخوردار می باشد از چند نظر اعم از ابعاد ,  ضخامت و مستحکم بودن تفاوت هایی با سایر کیسه های زباله دارند که عبارتند از:

ضخامت کیسه زباله صنعتی

همانطور که پیش از این گفته شد کارخانه ها و صنایع از زباله های بزرگ و گاها سنگینی برخوردار می باشد به همین علت اگر یسه از ضخامت پائینی دارا باشد کیسه زبه آسانی پاره  و خراب میشود.

استحکام کیسه زباله صنعتی

این کیسه ها که در دو مدل تولید و عرضه میشوند قابلیت حمل از بیست کیلو تا بیست و پنج گیلو قابلیت حمل را دارا می باشند در صورتی که بزرگترین نوع کیس های زباله معمولی قابلیت حمل وزن تا هجده کیلو را دارا می باشند.

ابعاد کیسه زباله صنعتی

ابعاد پلاستیک زباله صنعتی با توجه به نیاز و خواسته مشتریان عزیز توسط مجموعه پاک پلاست نیلگون قابل عرضه می باشد اما از پرطرفدارترین نوع استفاده ان میتوان به کیسه های 130 در 160 و همچنین 120 در 150 اشاره نمود. از مدل های دیگر این کیسه ها میتوان به 120 در 80 , 100 در  120 , 100 در 130, 120 در 150 نیز اشاره نمود که شما میتوانید با توجه به نیاز خود با پاک پلاست نیلگون تماس بگیرید و ابعاد مورد نظر خود را با بهترین قیمت در این مجموعه خریداری نمائید.

خربد کیسه زباله صنعتی | پاک پلاست نیلگون

جنس کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی​

همانطور که قبلا اشاره شده کیسه زباله رولی برای زباله های صنعتی راه حلی موثر و کارامد می باشد که معمولا از از پلاستیک قوی و با کیفیتی در دو نوع پلیتیلن و یا (High Density Polyethylene) یا پلی پروپیلن (Polypropylene) ساخته میشوند. نکته ای که وجود دارد این است که این مواد از قابلیت بازیافت برخوردارند و تا حد زیادی به محیط زیست کمک کرده و سریع تجزیه میشوند. البته نکته ای که وجود دارند این کیسه ها مناسب استفاده برای زباله های خشک است که از خطر بیولیژیکی برخوردار نمیباشند.

در صورتی که زباله های صنعتی از مواد خطرناکی برخوردار باشند باید از کیسه های مناسب ترین استفاده نمائید. ما در پاک پلاست نیلگون به تولید و عرضه انواع کییسه زباله اعم از  کیسه زباله بیمارستانی نیز میپردازیم. برای دریافت مشاوره خرید رایگان و استعلام قیمت تنها کافیست با شماره 09132042151 تماس حاصل فرمائید.

کیسه زباله صنعتی رولی | پاک پلاست نیلگون

کیسه زباله صنعتی رولی

کیسه زباله رولی صنعتی با هدف ایجاد تسهیل برای استفاده کاربران تهیه و عرضه شده است و به علت اینکه فضای مکی رو در بر میگیرد جزو پر استفاده ترین نوع کیسه زباله صنعتی می باشد. این محصولات همانمطور که گفته شد قابل عرضه در هر ابعاد و ضخامتی که مورد نظر شما است, می باشد لذا برای استعلام قیمت و خرید از طریق شماره 09132042151 با کارشناسان ما در این مجموعه تماس حاصل فرمائید.

کیسه زباله صنعتی بزرگ

 این مصولات همانطور که قبلا اشاره شده است برای کارخانه جات و موارد صنعتی استفاده میگردد به همین علت باید در ابعادی باشد که بتواند وزن بالا را به آسانی تحمل کند از همین رو پاک پلاست نیلگون اقدام به فروش کیسه زباله صنعتی بزرگ کرده است. نکته دیگری که قابل ذکر است ضخامت پلاستیک زباله صنعتی بزرگ می باشد که با توجه به کارایی ان باید به صورت ضخیم باشد تا در در اثر فشار پاره نگردد. همچنین شما میتواند برای سهولت استفاده کیسه زباله خود را به صورت کیسه زباله رولی سایز بزرگ پرفراژ دار سفارش دهید.

کیسه زباله صنعتی بزرگ | پاک پلاست نیلگون

قیمت کیسه زباله صنعتی

قیمت پلاستیک زباله صنعتی بسته به مواد اولیه پتروشیمی استفاده شده در تولید این محصولات میتواند متفاوت باشند. همچنین میزان حجم سفارشات سفارش شما تعیین کننده قیمت کیسه زباله صنعتی بر حسب هر کیلو گرم می باشد. بسیاری از کاربران ترجیح میدهند هزینه خود را پایین آورند از این رو اقدام به سفارش با مواد اولیه درجه دو یا سه مینمایند که همین موضوع سبب میگردد تا هزینه خود را کاهش دهند.
برای اینکه بفهمید در سایز مورد نظر شما برای هر کیلو چند کیسه زباله قرار می‎‌گیرد, کافیست با مشاوران فروش مجموعه پاک پلاست نیلگون تماس بگیرید. مشاوران ما در این مجموعه بسته به نیاز شما بهترین راهنمایی را عرضه میکنند. این مجموعه در صورت درخواست مشتری اقدام به عرضه کیسه زباله صنعتی با مواد اولیه درجه دو یا سه مینمایند.

ظرفیت کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی

کیسه زباله رولی مناسب زباله های صنعتی با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارمد برای جمع آوری زباله ها و ضایعات صنعتی مناسب هستند. ظرفیت کیسه زباله رولی مناسب زباله های صنعتی کاملا بستگی به زباله هایی که جمع میشود دارد و به طور کلی این کیسه از تحمل وزن تا 20 کیلو گرم وزن تحمل میکند. شما میتوانید برای خرید بهترین کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی با کارشناسان مجموعه پاک پلاست نیلگون تماس بگیرید و از مشاوره های این مجموعه بهره مند شوید.

قیمت کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی | پاک پلاست نیلگون

نکات خرید کیسه زباله صنعتی

برای خرید کیسه زباله صنعتی باید نکاتی در نظر گرفته شود که ما در ادامه به آن پرداخته ایم.

نوع مواد اولیه در پلاستیک زباله صنعتی

نوع مواد اولیه استفاده شده ارتباط مستقیمی با طول عمر مفید و افزایش کارایی کیسه ها دارد. در تولید این کیسه ها از سه نوع مواد اولیه اعم از پلی اتیلن پلاستیک (PE) و همچنین پلی پروپیلن(PP)  به علاوه پلی وینیل کلرایدpvc)) استفاده میشود که هر کدام از این مواد از ویژگی های منحر به فردی برخوردار می باشد و با توجه به نوع کیسه زباله به کار گرفته میشوند.

قدرت مقاومت کیسه زباله صنعتی

کیسه زباله های صنعتی در ابعاد مختلفی تولید و عرضه میگردند که به تا وجه به ابعاد هر یک , ضخامت آن متفاوت می باشند. از این رو با انتخاب ضخامت درست میتوان به افزایش طول عمر آن کمک نمود لذا حداقل ضخامت این کیسه ها باید به نحوی باشد که تا حداقل وزنی که قرار است داخل آن قرار گیرد را تحمل نماید.

مواد ضد عفونی کننده در کیسه های صنعتی

برای بسیاری از صنایع مربوط به مواد غذایی که شامل کارخانه های غلات ,  مرغداری و .. می باشند ,  نیاز به مواد ضد عفونی کنده می باشد که از گسترش ویروس ها و باکتری ها جلوگیری به عمل آید.

استاندارد های ساختاری پلاستیک زباله صنعتی

پیش از خرید پلاستیک زباله صنعتی باید به این نکته توجه نمود که محصول خریداری شده با استاندارد وزارت بهداشت همسو باشد و مورد تایید این سازمان باشد.

جنس محصول

جنس محصول خریداری شده یکی از موارد بسیار مهم و کاربردی در خرید کیسه زباله رولی برای موارد صنعتی می باشد که معمولا از مواد اولیه پلی اتیلن سبک ساخته میشود. این محصولا در درجه کیفی یک , دو و سه تولید و روانه بازار میگردد

ظرفیت محصول

بسته به ابعاد خریداری شده این محصولات از قابلیت تحمل وزن متفاوتی برخوردار می باشد . در هنگام خرید به اینکته توجه کنید که محصول خریداری شده تحمل وزن مورد ننظر را داشته باشد.

ابعاد محصول

با توجه به نوع زباله و حجم مصرفی آن ابعاد کیسه زباله مورد نظر را انتخاب نمائید تا توانایی پاسخگویی به نیاز شمارا داشته باشد.

قیمت محصول

با بررسی فروشگاه ها و مجموعه های متفاوت محصول مورد نظر را با مناسب ترین قیمت خریداری نمائید. این محصولات در مجموعه های مختلف از قیمت های متعددی برخوردار است و مجموعه پاک پلاست نیلگون به عرضه این محصولات با بهترین قیمت میپردازد.

مزایای کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی

کیسه زباله رولی مناسب زباله های صنعتی از مزایای زیادی برخوردار است که ما در این قسمت به معرفی برخی از آن ها میپردازیم. با ما در ادامه همراه باشید

مقاوت بالا

کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی از مواد اولیه با کیفیت تولید میشوند که با توجه به نوع استفاده ای که دارد, آنرا در مقابل پارگی و نشتی مقاوم می ساز . به همین سبب شما میتوانید از آن ها برای جمع آوری زباله های سنگین استفاده نمائید.

استفاده آسان

کیسه های زباله رولی صنعتی با طراحی ساده ای که دارد به سادگی قابل استفاده می باشد و به شما این امکان را میدهد که به سادگی از آن استفاده نمائید. همچنین دسته های تقویت شده آن از پارگی کیسه جلوگیری به عمل می آورد

حافظت از محیط زیست

استفاده از کیسه زباله رولی با جمع آری زباله های صنعتی از پخش بوی نامطبوع  و گسترش عفونت ها جلوگیری میکند و با استفاده بهینه از این کیسه ها تاثیرات منفی بر روی محیط زیست کاهش پیدا میکند.

قیمت کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی

قیمت کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی به عوامل متعددی از جمله جنس, ضخامت و مواد اولیه استفاده شده برای تولید این کیسه های زباله بستگی دارد. به همین علت بهتر است قبل از خرید کیفیت ها و ابعاد مختلف را بررسی نمائید و بسته به نیاز و مصرف خود بهترین محصول را خریداری نمائید. 

همانطور که گفته شد قیمت کیسه زباله رولی مناسب زباله های صنعتی به عوامل متعددی برخوردار می باشد ولی به طور کلی این محصولات از قیمت های مناسبی برخوردار بوده و میتوانید برای استعلام قیمت و خرید به مجموعه پاک پلاست نیلگون مراجعه فرمائید. این مجموعه به عرضه کیسه زباله رولی با بهترین قیمت و کیفیت میپردازد. 

خرید کیسه زباله رولی برای مصارف صنعتی | پاک پلاست نیلگون

خرید پلاستیک زباله صنعتی از پاک پلاست نیلگون

خرید کیسه زباله صنعتی در مجموعه پاک پلاست نیلگون برای شما مشتریان عزیز و گرامی فراهم شده است. شما میتوانید برای ثبت سفارش در ابعاد و ضخامت دلخواه به این مجموعه مراجعه فرمائید. مجموعه پاک پلاست نیلگون با در نظر گرفتن آسایش مشتری از حداقل سود برخوردار است و اقدام به فروش کیسه زباله صنعتی با مناسب ترین قیمت می نمایند. این مجموعه همچنین به عرضه سایر پلاستیک ها اعم از کیسه فریزر رولی و همچنین نایلون گلخانه نیز می پردازد. جهت استعلام قیمت و خرید با شماره 09132042151 تماس حاصل فرمائید و از مشاوره های این مجموعه بهرهمند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *