کیسه زباله بیمارستانی | پاک پلاست نیلگون

کیسه زباله بیمارستانی

عرضه کننده انواع کیسه زباله بیمارستانی به صورت فله و بسته بندی
امکان فروش در ابعاد و ضخامت سفارشی مشتری
امکان ارسال به سراسر کشور
برای استعلام قیمت کیسه زباله بیمارستانی و خرید با ما در پاک پلاست نیلگون تماس حاصل فرمائید.

کیسه زباله بیمارستانی در پاک پلاست نیلگون

کیسه زباله بیمارستانی نوعی دیگر از انواع کیسه زباله های موجود در بازار می باشد که با هدف استفاده در بیمارستان خریداری میگردد. بیمارستان ها و سایر مراکز های درمانی باید تمام ملحفه ها و ضایعات آلوده را علامت گذاری کنند تا از برخورد مناسب با اقلام آلوده و OPIM اطمینان حاصل شود. کیسه های مورد استفاده برای دفع پسمانده های پزشکی باید از OSHA و سایر دستورالعمل ها برای مقاومت و مقاومت در برابر نشتی پیروی کنند.

این کیسه ها جزو مهمترین نیاز های هر بیمارستان و به طور کلی هر مرکز درمانی می باشد که به سبب وجود موارد عفونی در پسمانده های بیمارستان و امکان بروز بیماری استفاده از این محصولات برای حمل و نقل زباله های بیمارستانی لازم و ضروری می باشد.

 پلاستیک زباله بیمارستانی به علت استفاده در بیمارستان از ویژگی های خاصی نسبت به کیسه زباله های معمولی برخوردار می باشد که ما در پاک پلاست نیلگون در ادامه به بیان آن پرداخته ایم. همچنین در صورت نیاز به خرید انواع کیسه زباله اعم از کیسه زباله رولی و همچنین پلاستیک زباله کیلویی با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید تا بتوانید با دریافت مشاوره رایگان بهترین خرید را تجربه نمائید.

پلاستیک زباله بیمارستانی | پاک پلاست نیلگون

خرید عمده کیسه زباله بیمارستانی با بهترین قیمت

برای خرید با بهترین قیمت تنها کافیست با کارشناسان ما در پاک پلاست نیلگون تماس بگیرید.

مشخصات کیسه های زباله بیمارستانی

 • دارای مقاومت حرارتی بالا تا ۱۶۰ درجه سانتی گراد
 • رنگبندی متنوع با توجه به نوع پسمانده, در بیشتر موارد برای کیسه های بیمارستانی اتوکلاو مشکی سفارش داده نمی شود
 • دارای چاپ یا آرم بیوهازارد ( خطر زیستی ) یا دیگر چاپ های مورد نیاز
 • در درجه اول این محصولات باید از مقاوت حرارتی بالا تا 160 درجه سانتی گراد برخوردار باشند.
 • برخورداری از استحکام بالا در مقابل اجسام تیز و برنده
 • تولید شده از مواد اولیه با کیفیت

ویژگی های کیسه زباله بیمارستانی

 • به خاطر استفاده پلاستیک های بیمارستانی در محیط های سربسته بوی نامطبوعی ندارند.
 • این محصولات به سبب اینکه امکان برخوردبا اجسام تیز و عفونی دارند , باید از مقاوت بالایی برخوردار باشند تا به سادگی پاره نشوند.
 • آج نداشته باشند چرا که آن سبب تضعیف کیسه در برابر جسم های تیز می شوند.
 • محصولات باید حداقل تا دوازده ساعت نشتی نداشته باشند و آب را از خود پس ندهند و اصطلاحا دارای دوخت آب بندی باشند
 • و در اخر باید رنگبندی کیسه های زباله بیمارستانی به صورتی باشد که برای مشاهده اقلام عفونی داخل کیسه مشخص باشد.
خرید آنلاین کیسه زباله بیمارستانی | پاک پلاست نیلگون

مزایای استفاده از کیسه زباله بیمارستانی

کیسه زباله بیمارستانی بسیار با دوام بوده و به آسانی پاره و خراب نمیشود و زباله های بالینی را درون خود محفوظ نگه میدارد.

1-بسته به زباله در مدل ها و رنگبندی های متنوعی عرضه شده که شما میتوانید بسته به نیاز و استفاده خود پلاستیک زباله بیمارستانی را خریداری نمائید.

2-هر کیسه پلاستیکی زباله های بالینی دارای تاییدیه سازمان ملل و دارای علامت CE برای کیفیت و قابلیت اطمینان از بهداشتی بودن آن می باشد.

3-هر کیسه زباله بالینی عفونی به وضوح با نوع زباله مورد نظر و دستورالعمل های دفع مشخص شده است. کیسه ها همچنین فضایی برای نوشتن تاریخ و اطلاعات بخش روی آن ها دارند.

قیمت کیسه زباله بیمارستانی​ | پاک پلاست نیلگون
کاربرد رنگبندی های کیسه زباله

همانطور که گفته شد هر نوع رنگبندی از کیسه های زباله بیمارستانی ار استفاده های مختلفی برخوردار است که ما در این قسمت به بررسی و بیان هر یک پرداخته ایم.

کیسه زباله های نارنجی بیمارستانی رنگ برای دفع هر گونه ضایعات مایع بدن عفونی یا هر گونه مواد آلوده به مایعات بدن استفاده می شود که میتوان به خون ,ادرار, مدفوع, ترشحات واژن, مایع آمنیوتیک , بافت بدن , بقایای حیوانات, پانسمان حوله و تامپون بهداشتی نیز به کار میرود.

این نوع کیسه ها برای دفع ضایعات عفونی اعم از زباله های پزشکی و شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به موارد زیر اشاره نمود.سوزن های آلوده و ظروف دارویی و همچنین واکشن ها و ضد عفونی ها. این نوع کیسه ها به معنای این است که زباله های موجود در این کیسه ها تنها باید از طریق سوزاندن دفع شوند. در هنگام استفاده از  کیسه های زرد بیمارستانی فقط باید برای دفع زباله های بالینی و عفونی حاوی مواد شیمیایی و داروهای دارویی استفاده شوند. زباله های پاتولوژیک, زباله های تشریحی, زباله های خانگی, زباله های غیر عفونی و زباله های جفتی را در کیسه های زباله های بالینی زرد رنگ دفع نکنید.

این نوع کیسه ها برای زباله های تشریحی که میتواند شامل اعضای بدن، اندام ها و کیسه های خون. این شامل زباله های خطرناک و غیر خطرناکی است که برای سوزاندن فرستاده می شوند, استفاده میشود. نکته ای که در استفاده از این کیسه ها وجود دارد این است که فقط زباله های خطرناک زیستی مانند اشیاء آلوده به خون و زباله های پاتولوژیک وارد کیسه های قرمز رنگ می شوند. هرگز نباید سایر زباله های بالینی مانند مواد شیمیایی, الکل ها, حلال ها, زباله های رادیواکتیو, سرب, ضایعات دارویی, دستگاه ها، لوله ها، بسته های مواد غذایی و ظروف نوشیدنی را در این کیسه ها قرار دهید.

این نوع کیسه ها قابل استفاده برای ضایعات دندانی می باشد. به عنوان مثال پر کردن دندان, کپسول های حاوی باقیمانده, و قالب های مطالعه دندانپزشکی. پسماندهای دندانی خطرناک ممکن است سوزانده شوند, در حالی که زباله های غیر خطرناک آمالگام و گچ را می توان در محل دفن زباله جداگانه تصفیه و دفع نمود.

انواع پلاستیک زباله بیمارستانی

کیسه های زباله بیمارستان در سه نوع کیسه زباله مخصوص پسماند غیر عفونی , کیسه زباله مخصوص پسماند عفونی و همچنین کیسه زباله امحای البسه عفونی به فروش میرسد که در ادامه به بیان هریک میپردازیم.

پلاستیک زباله بیمارستانی غیر عفونی

پلاستیک های غیر عفونی به منظر استفاده برای پسماند های بیمارستانی که بی خطر و غیر عفونی می باشد تهیه و تولید شده است.  این پسماند ها میتواند شامل زاله های کاغذی , زاله های پلاستیکی و … باشد و رنگ این نوع کیسه زباله ها معمولا مشکی می باشد.

کیسه زباله های بیمارستانی عفونی

این محصولات به منظور استفاده برای پسماند های عفونی که از خطر بیولوژیک برخوردار می باشد به کار میرود و بسته به خطر پسماند نوع کیسه استفاده شده میتواند متفاوت باشد. کیسه های زباله عفونی به  رنگ های زرد, قرمز, نارنجی و مشکی می باشد که نشان دهنده پسماند عفونی می باشد. در تولید این کیسه به این نکته توجه شده تا امکان نشت پسماند را نداشته باشد و به دلیل حساسیت مورد استفاده مقاوم باشد و به راحتی پاره نگردد.

کیسه زباله امحای البسه عفونی

این مدل از خرید کیسه زباله بیمارستانی برای بی خطر سازی زباله های عفونی به کار میرود و به طول کلی قابلیت استفاده آن برای پسماند های خونی, ادرار و آنجه به موجودات زنده برمیگردد و دارای عفونت می باشد, هست. این محصولات از خطرات زیادی برخوردار است به همین علت باید قبل از اینکه سوزانده شود و یا دفن گردد در دستگاه های امحا بی خطر گردد. و سپس داخل کیسه های مخصوص گزاشته و سپس دفن گردد.

سایز کیسه زباله بیمارستانی

پلاستیک زباله بیمارستانی از سایز های متنوعی برخوردار می باشند که ما در ادامه به بیان هریک میپردازیم. هیچ محدودیتی در ابعاد یا ضخامت عرضه این محصولات وجود ندارد, به همین علت میتوانید ابعاد مورد نیاز خود را سفارش داده و تحویل بگیرید. شایان ذکر است هرچه ابعاد بزرگتر باشد ضخامت کیسه و نوع دوخت آن نیز افزایش پیدا میکند. برای استفاده ازکیسه‌های زباله بیمارستانی, به بهترین اندازه نیز نیاز دارید تا میزان زباله‌های پزشکی را که تولید می‌کنید ذخیره کنید. هر نوع پلاستیک زباله بیمارستانی در اندازه های مختلف موجود است که شما میتوانید بسته به استفاده خود ابعاد مورد نظر را خرید کنید.

همچنین می توانید بیش از یک کیسه زباله بالینی بزرگ یا کوچک را به طور همزمان سفارش دهید تا نیازهای خود را برآورده کنید. اندازه مناسب کیسه دفع زباله های بیمارستانی به میزان زباله تولید شده, فضای ذخیره سازی, نوع آن و تعداد دفعاتی که به جمع آوری آن نیاز دارید بستگی دارد.

سایز کیسه زباله بیمارستانی | پاک پلاست نیلگون
قیمت کیسه زباله بیمارستانی​ | پاک پلاست نیلگون

قیمت کیسه زباله بیمارستانی

قیمت کیسه زباله بیمارستانی بسته به مورد استفاده و ضخامت آن با یکدیگر متفاوت می باشد. به عنوان مثاله قیمت کیسه زباله بیمارستانی عفونی از هزینه بالاتری نسب به سایر کیسه های بیمارسانی برخوردار می باشد که علت آن ضخامت, متریال استفاده شده و …. می باشد.

همچنین نکته ای که در رابطه با قیمت گذاری این نوع کیسه ها وجود دارد این است که این کیسه ها از مواد اولیه پتروشیمی تهیه و تولید میشود و قیمت این مواد روزانه متغیر می باشد لذا نمیتوان قیمت دقیق مشخص نمود. لذا برای دریافت لیست قیمت انواع پلاستیک زباله بیمارستانی و ثبت سفارش به مجموعه پاک پلاست نیلگون مراجعه فرمائید.

خرید کیسه زباله بیمارستانی​

خرید کیسه زباله بیمارستانی برای آن دسته از افرادی که به هر دلیلی امکان خرید حضوری پلاستیک زباله بیمارستانی یا زمان لازم برای گشت و گذار در بازار را ندارند می‌تواند یک موهبت به شمار برد. با این حال, برای آنکه بتوانید بهترین یسه را را با توجه به نیاز خود خریداری کنید نیاز است تا به برخی نکات مهم در هنگام خرید توجه کنید. چنانچه قصد خرید اینترنتی کیسه زباله بیمارستانی را دارید تنها کافیست به مجموعه پاک پلاست نیلگون مراجعه فرمائید و بسته به نیاز و خواسته خود مناسب ترین کیسه زباله بیمارستانی را خریداری نمائید. همچنین میتوانید برای خرید سایر محصولات پلاستیک  اعم از کیسه فریزر رولی و همچنین پلاستیک فریزر زیپی با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید و محصول مورد نظر را با بهترین قیمت خریداری نمائید.

سوالات متداول پلاستیک زباله بیمارستانی

این نوع کیسه های زباله در دو نوع چاپ دار و بدون چاپ قابل تولید و عرضه می باشد. البته شایان ذکر است که در عرضه با چاپ عفونی تفاوت قیمت وجود دارد و گران تر است

از کیسه های زرد برای دفع ضایعات دارویی استفاده میشود. آنها با کیسه های نارنجی متفاوت هستند زیرا کیسه های زباله زرد باید برای زباله های دارویی و مواد شیمیایی آلوده و همچنین مایعات بدن استفاده شوند.

به طور کلی خیلی تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند ولی غالبا از کیسه های بیمارستانی قرمز برای زباله های بیولیژیکی استفاده میشود.

به طور کلی زباله های پزشکی را زباله های تولید شده توسط فعالیت های مراقبت های بهداشتی تعریف می کند, از سوزن ها و سرنگ های استفاده شده بگیر تا پانسمان های آلوده, اعضای بدن, نمونه های تشخیصی, خون, مواد شیمیایی, داروها, وسایل پزشکی و مواد رادیواکتیو.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *